Współpraca

Byadmin

Firmy z którymi kooperujemy

 

taxa_group_logo
Tax Advisors Group Sp. z o.o. to spółka doradztwa podatkowego założona przez grupę doświadczonych doradców podatkowych. Łączą nas kompetencje, wiedza bazująca na bogatym i różnorodnym doświadczeniu oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
ksmlogo

Centrum Profesjonalnej Reklamy i Druku

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który bazując na wszechstronnych doświadczeniach oferuje kompleksowe przedsięwzięcia związane z reklamą, promocją szeroko rozumianym PR oraz dostarczaniem wysokiej jakości produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa z rynku krajowego i zagranicznego.

dsclogo

DS CONSULTING to wyspecjalizowana firma doradcza świadcząca usługi dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, przedsiębiorstw komercyjnych oraz banków i instytucji finansowych.
btfglogo
Pracownicy naszej spółki, dysponując obszerną wiedzą z zakresu rynków kapitałowych i rachunkowości, oferują profesjonalnie wykonany audyt finansowy. Takie badania sprawozdań finansowych wykonujemy zgodnie z krajową Ustawą z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań sprawozdań finansowych w stosunku do jednostek sektora usług finansowych, firm dysponujących aktywami oraz funduszy inwestycyjnych.